Hakkımızda

Hakkımızda

Şebin Peyzaj ve Çevre Düzenleme

Yılların getirdiği bilgi birikimlerimizi peyzaj ve çevre düzenleme alanında sizlere sunmaya devam ediyoruz.Yaşam alanlarında sürdürülebilir çevre bilincinin oluşturulması için alanında uzman bir ekiple hizmet veriyoruz. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ile profesyonel olarak verdiğimiz hizmetler arasında yapısal peyzaj uygulamaları, bitkisel peyzaj uygulamaları, bahçe bakımı uygulamaları, erozyon kontrol sistemleri ve doğa onarımı bulunuyor.

Konut ölçeğinden başlayarak kentsel mekanlar, spor alanları, kent parkları, toplu konutlar, oteller, tatil köyleri, yat limanları, marinalar, sanayi bölgeleri, fabrikalar, hastane ve okul bahçeleri, karma projeler, alışveriş merkezleri, enerji santralleri, barajlar, devlet yolları, demir yolları, otoyollar hizmet verdiğimiz alanlar kapsamında yer alıyor.

Misyonumuz
Dünyada ve ülkemizde yaşanan gelişmeler ve değişimler paralelinde; süreçlerimizin etkiliğini ve güncelliğini sağlayarak müşterilerimize, çalışanlarımıza, çevreye ve topluma karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Vizyon

Hızlı ve kaliteli satış için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak. Biliyoruz ki dünyada kazançlar ve fırsatlar için teknolojik gelişime uyum sağlamak gerekmektedir.

Oluşturduğumuz vizyon, misyon ve kurumsal değerler ışığında uğraş verdiğimiz sektörde hizmet ve ürün kalitemizi ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlarız.

+ Müşteri Odaklılık

+ Güvenilirlik

+ Verimlilik

+ Liderlik

+ Yenilikçilik

+ Girişimcilik

+ Dinamizm

Projenize çözüm üretmemizi ister misiniz?
İletişim: 0530 243 44 74

 


Şebin Peyzaj

Şebin Peyzaj Çevre Düzenleme olarak tüm İstanbul ve Trakya Genelinde Hizmetinizdeyiz...

Hizmet Bölgemiz

Hizmetlerimiz

Peyzaj Düzenleme, Bahçe Tasarımı, Ağaç Budama, Çim Ekme, Çim Biçme, Bitki Budama, Sulama, Aşılama, Zararlılarla Mücadele, Peyzaj.